10 arowa działka z widokiem – Gaj – ul. Księżówka

Księżówka
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

Działka 10 arów obecnie rolna, lecz przekwalifikowanie zajmie klika miesięcy. Istnieje wybór dowolnej cześci działki pod klienta.

LOKALIZACJA:

Działka mieści się w miejscowości Gaj w gminie Mogilany pod Krakowem. Miejscowość położona jest po wschodniej stronie drogi nr 7 Zakopane – Kraków. W niedalekiej odległości dokładnie 230 m znajduje się przystanek autobusowy Gaj-Rudawa linii nr 255. Miejsce dla osób lubiących ciszę i piękne widoki!

DZIAŁKA:

Oferowana na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów jest płaska lecz reszta terenu posiada delikatny spad, brak ogrodzenia. Droga dojazdowa do działki jest cześćiowa utwardzona, infrastruktura tj. woda i gaz znajdują się w drodze, kanalizacji brak ( opcjonalnie szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków ).

CENA:

165 000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:

Daniel Gawdziński
796 795 039
daniel@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Mapa

Kontakt do agenta