10ar działka z widokiem na panoramę Krakowa !

Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

Do sprzedania 7 działek widokowych na panoramę Krakowa 4km od Wieliczki!

LOKALIZACJA:
Miejscowość położona jest na jednym z najwyższych wzniesień Podgórza Wielickiego. Cicha i spokojna okolica idealnie nadaję się do zamieszkania na stałe. Piękne i malownicze widoki przykują uwagę najbardziej wymagającego klienta.

DZIAŁKA:
Oferowana na sprzedaż działka ma powierzchnię 10ar, ale istnieje możliwość zakupu również 11 sąsiadujących ze sobą działek o takiej samej wielkości. Działka z pełnym uzbrojeniem, posiadająca pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego lub bliźniaka. Teren jest delikatnie pochylony, a dzięki temu mamy piękny widok na okolice. Kształt nieregularny z dostępem od drogi gminnej asfaltowej odległej 70 metrów. Media: gaz, woda oraz prąd znajdują się w działce. W sąsiedztwie działki znajduje się dom jednorodzinny.

LINK DO FILMU:
https://www.youtube.com/watch?v=aFhtSplCb08&feature=youtu.be

CENA:
200 000 PLN / 10ar

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Rafał Łuszcz
796 795 112
rafal@estatestreet.pl
————————-
Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetową.

Mapa

Kontakt do agenta