13 ha gruntu 25 km od Krakowa – dla inwestora!

Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

Grunt o powierzchni ponad 13 hektarów z czego 12 hektarów stanowią działki rolne które obecne są w trakcie przekształcania na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną!

LOKALIZACJA:

Leńcze to miejscowość położona tuż obok Kalwarii Zebrzydowskiej, w malowniczej okolicy z pięknymi, górskimi widokami. Okolicę cechuje cisza, spokój oraz czyste powietrze ze względu na odległość od większych aglomeracji. Nieruchomość znajduje się 5 km od Kalwarii Zebrzydowskiej, 20km od Wadowic i tylko niespełna 25km od Krakowa, co czyni lokalizację świetną opcją inwestycyjną dla deweloperów!

GRUNT:

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego ok 12 ha znajduje się na terenach rolniczych, z dopuszczeniem budowy budynków mieszkalnych wchodzących w skład gospodarstw rolnych. W przybliżeniu, 1,60 ha w terenach wchodzi w skład lasów i zazieleń.W Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej został złożony wniosek o zmianę w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działek rolnych na tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działki z pięknymi górskimi widokami, ze stokiem południowym .Na obecną chwilę opracowywana jest koncepcja podziału nieruchomości na ok. 40 działek po 0,30 ha wraz z infrastrukturą drogową. Szacunkowa wartość nowo wydzielonych działek 75 000,00 – 90 000,00 zł – 0,30 ha, co czyni ciekawą opcję inwestycyjną.

CENA:

951 000zł

KONTAKT:

Rafał Meus
tel: 796 795 773
r.meus@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Mapa

Kontakt do agenta