15 ar Działka z WZ nad zalewem w Kryspinowie!

Kraków, Księcia Józefa
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz działki, położonej nad jeziorem, w otoczeniu łąk, z łatwym dojazdem do centrum Krakowa to jest to grunt idealny dla Ciebie!

LOKALIZACJA:

Działka znajduje się w pobliżu popularnej rekreacyjnie destynacji jaką jest zalew ‘Na Piaskach’ w Cholerzynie, na samym końcu linii zabudowań. Wokół rozproszona zabudowa jednorodzinna oraz pola i łąki. Jest to miejsce bardzo ustronne, w pobliżu fantastyczne tereny spacerowe oraz rekreacyjne z obszernym zapleczem infrastruktury sportowej przy zalewie. Miejsce świetnie skomunikowane z Krakowem, szybki wjazd na obwodnicę, w pobliżu przystanek autobusowy linii jadących do centrum. W okolicy szkoła, przedszkole, sklepy takie jak Biedronka, Spar, Delikatesy Centrum, Rossmann, liczne restauracje.

NIERUCHOMOŚĆ:

Na sprzedaż działka z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy dopuszczającymi budowę domu jednorodzinnego. W najbliższym czasie wystąpienie o pozwolenie na budowę, wciąż możliwa aplikacja o pozwolenie na projekt zgłoszony przez przyszłych nabywców. Działka jest płaska i bardzo foremna, w kształcie prostokąta o wymiarach 30x50m.

CENA:

300.000 zł

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Mapa

Kontakt do agenta