1,6 ha z podziałem MPZP pod domy BRZEŹNICA

Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

1,6 ha w całości przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną! Działka podzielona na 15 osobnych działek wraz z drogą dojazdową. Świetna inwestycja dla dewelopera!

LOKALIZACJA:

Działka znajduje się przy ulicy Zielonej w Brzeźnicy. Cicha, spokojna okolica. Bardzo szybki dostęp do drogi krajowej nr 44, łączącej Brzeźnicę z Krakowem oraz Skawiną. Okolica bardzo spokojna , w sąsiedztwie domy jednorodzinne . W miejscowości tej znajduje się szkoła, przedszkole, żłobek, sklep,plac zabaw, kościół, Urząd Gminy i przystanek komunikacji miejskiej. Powstaje tu również nowoczesny Ośrodek Zdrowia. Idealne miejsce na zamieszkanie!

DZIAŁKA:

Grunt budowlany z przeznaczeniem w MPZP jako MN czyli pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, o intensywności zabudowy oznaczonej jako 0,5, powierzchni zabudowy maks. 50% przy zachowaniu pow. biologicznie czynnej nie mniejszej niż 30% oraz zapewnieniu 1 miejsca postojowego na jednostkę mieszkalną. MPZP zmienione na wniosek właściciela, potwierdzone, bez odwołań i uwag. Podział na działki zatwierdzony. Pełne uzbrojenie w gaz, wodę oraz prąd. Świetna okazja dla inwestora!

WIDEO:

CENA:

799 045zł

KONTAKT:

Rafał Meus
tel: 796 795 773
r.meus@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Mapa

Kontakt do agenta