1,8 ha pod zab. jednorodzinną Tłuczań / Brzeźnica

Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

Grunt o powierzchni 5ha w miejscowości Tłuczań, tuż obok Brzeźnicy, 30 km od Krakowa – wg. nowego MPZP, ok. 1.8 ha zostanie przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną!

LOKALIZACJA:

Tłuczań – malownicza miejscowość tuż obok Brzeźnicy, 25 minut od Krakowa. Oferowana działka zlokalizowana jest na zielonym wzgórzu wśród domów jednorodzinnych, otoczonych lasami i terenami zielonymi. Cisza, mnogość pól uprawnych wokół oraz bliskość natury zapewniają spokój oraz czyste powietrze z dala od smogu i zgiełku miasta. Grunt posiada silne walory rekreacyjne oraz widokowe. Dodatkowo, zważając na silnie rozbudowującą się okolicę, jest to świetne miejsce na inwestycję która przyciągnie wiele potencjalnych kupców.

GRUNT:

Grunt w miejscowości Tłuczań o powierzchni 5ha. Zgodnie z Planem zagospodarowania przestrzennego 0,34 ha znajduje się w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, 1,06 w terenach ZP – tereny użytków zielonych, zieleni śródpolnej, pozostała część znajduje się w terenach rolnych z możliwością zabudowy zagrodowej, siedliska, agroturystyki oraz obiektów związanych z hodowlą. Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, teren ZP ma być
zlikwidowany a dodatkowo z terenu rolnego ma być wydzielone ok. 1,50 ha jako MR – tereny zabudowy mieszkaniowej, usługowej i zagrodowej co da nam łącznie ok. 1,8ha pod zabudowę mieszkaniową. Przewidywana data wyłożenia planu kwiecień 2020r.
Piękna widokowa działka ze stokiem południowym, z 3 stron otoczona drogą gminną asfaltową. W pobliżu zabudowania domów jednorodzinnych.

CENA:

609 500 zł

KONTAKT:

Rafał Meus
tel: 796 795 773
r.meus@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Mapa

Kontakt do agenta