187m2 lokal w stanie deweloperskim!

Kraków, Podgórze, Jana Zamoyskiego
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

Na wynajem przestronny lokal na Starym Podgórzu! PARK HILL RESIDENCE!

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja w pobliżu bulwarów wiślanych oraz ronda Matecznego. Można tu poczuć klimat i atmosferę właściwą jedynie dla Starego Podgórza. W okolicy dużo nowych budynków apartamentowych, oraz biurowców, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj). Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

NIERUCHOMOŚĆ:

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 187m2 w stanie deweloperskim w nowoczesnym budynku PARK HILL RESIDENCE. Lokal przystosowany do wszelkich rodzajów działalności: gastronomiczna, handlowa, usługowa, biurowa, medyczna etc. W lokalu zainstalowana klimatyzacja oraz wentylacja mechaniczna. Dwa niezależne wejścia. Miejsce na szyld/logo dobrze wyeksponowane na ul.Kalwaryjską.

OPŁATY:

8500 zł netto

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Michał Rajzer
tel: 796 795 517
michal@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Dodatkowe:

  • Internet
  • Klimatyzacja
  • Recepcja
  • Winda

Mapa

Kontakt do agenta


Podobne nieruchomości

Wynajem
8,200zł

Reprezentacyjny lokal w stanie deweloperskim!

Kraków, Podgórze, Jana Zamoyskiego
  • Powierzchnia:
    148 m2