2 kawalerki z najemcą – stopa zwrotu ponad 10%!

Szopienice, Lwowska
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 nowoczesne kawalerki z najemcą – Katowice!

LOKALIZACJA:

Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (do 10 minut). W okolicy przystanki komunikacji miejskiej, tramwaj, autobus i pociąg – Katowice Szopienice. Tuż obok infrastruktura handlowo – usługowa, Lidl, Selgros, restauracje, stacja benzynowa Circle K. W pobliżu między innymi: liczne tereny spacerowe, Skwer Janusza Sidły, Park Olimpijczyków, Ośrodek Sportowy Szopienice. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Katowic co zapewni sprawne dotarcie do innych miast czy Lotniska w Pyrzowicach.

MIESZKANIE:

Oferowane na sprzedaż mieszkania znajdują się na I piętrze budynku. Dwie kawalerki o powierzchni około 16 i 26 metrów powstały z podziału mieszkania 42 metrowego. Forma własności: spółdzielczo-własnościowe z założoną Księgą Wieczystą. Dwa osobne wejścia do mieszkań. Kawalerki po generalnym remoncie, wymianie instalacji i oddzielnym opomiarowaniu. Wyposażenie mieszkań w cenie! Salony z aneksami kuchennymi, przedpokój i łazienki. Sofy z funkcją spania, stoliki z krzesłami, garderoby z wieloma systemami przechowywania. W kuchni nowe AGD, w łazienkach prysznic. Ekspozycja – południowy zachód. Łączny czynsz administracyjny to około 300 złotych. Parkowanie przy budynku. Do mieszkania przynależy piwnica.

IDEALNA OPCJA POD INWESTYCJĘ – OBIE KAWALERKI WYNAJĘTE!!!

ŁĄCZNA KWOTA NAJMU 2400 ZŁ + CZYNSZ I MEDIA
ROCZNY PRZYCHÓD = 28.800 ZŁ
KWOTA ZAKUPU 230.000 ZŁ
STOPA ZWROTU (ROI) = 12%

FILM:

CENA:

230.000 zł z pełnym wyposażeniem

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:
Filip Korpacki
tel: 796 795 896
filip@estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Dodatkowe:

  • Domofon
  • Internet

Mapa

Kontakt do agenta