2 pok. + kuchnia | Na Szaniec | Dąbie | 39m2

Kraków, Dąbie, Na Szaniec
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 2 pok. + kuchhnia – ul. Na Szaniec.

LOKALIZACJA

Mieszkanie znajduje się na ul. Na Szaniec. Do dyspozycji mieszkańców parking. Mieszkanie mieści się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (na Stare Miasto do 15 minut). 5 minut do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Brown Brothers Harriman, Cisco, Lufthansa, State Street, HSBC, Philip Morris, IBM, ABB i inne. W okolicy: galeria M1 oraz Plaza, Park Lotników Polskich, TAURON Arena Kraków, Staw Dąbski czy Wisła. W pobliżu mnóstwo świetnych restauracji i kawiarni, sklepy, szkoły oraz liczne punkty usługowe. Bliskość Wisły oraz alejek rowerowych, spacerowych i terenów zielonych zapewnia wiele możliwości wypoczynku i rekreacji.

MIESZKANIE

Mieszkanie na parterze z widokiem na zieleń.
Na metraż 39,15 składa się salon z balkonem, sypialnia, widna kuchnia, przedpokój oraz toaleta.
Mieszkanie do lekkiego remontu, okna plastikowe.

CENA

390 000 zł + obowiązkowy zakup piwnicy 7 000 zł

KONTAKT:
Michał Bliźniak
+48 796 795 661
m.blizniak@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:
www.estatestreet.pl
Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Dodatkowe:

  • Balkon
  • Domofon

Mapa

Kontakt do agenta