3-pok. apartament w wysokim standardzie; Czyżyny

Kraków, Czyżyny, Sikorki
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

POLECAM!

Piękny, trzypokojowy apartament, świeżo po wykończeniu w wysokim standardzie; Kraków, Czyżyny.

LOKALIZACJA:

Apartament znajduje się w nowej części osiedla Fajny Dom przy ulicy Sikorki. Jest to zamknięte osiedle z całodobową ochroną i placem zabaw. Budynek jest w głębszej części osiedla zapewniając cisze i spokój mieszkania. Nowa część osiedla wybudowana została w 2018 roku a deweloper zadbał o szczegóły i komfort zamieszkania. Od frontowej strony osiedla znajdują się sklepy spożywcze takie jak Żabka czy piekarnia albo sklep mięsny, fryzjer, apteka. Na terenie osiedla zlokalizowany jest żłobek. Po wyjście za bramy od razu trafiamy na przystanek autobusowy. W niedalekiej odległości znajdują się dwa centra handlowe i stacje benzynowe. Dodatkowo w tej części miasta położona jest Tauron Arena oraz Hala EXPO Kraków.

APARTAMENT:

Prezentowana nieruchomość o powierzchni 75 metrów kwadratowych składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, dwóch oddzielnych sporych rozmiarów sypialni, łazienki, garderoby i pomieszczenia gospodarczego. Całość jest w pełni wyposażona i przygotowana do zamieszkania. Apartament zaprojektowany i wyposażony został z myślą o wysokim standardzie, klasie a jednocześnie wygodzie i funkcjonalności codziennego zamieszkania. Wykończenie mieszkania zakończone zostało niedawno i sprzedawane jest w stanie nieużywanym. Wraz z nieruchomością sprzedawane jest miejsce postojowe i komórka lokatorska za dodatkową opłatą.

Link do filmu:

CENA:

750 000 zł + 25 000 zł miejsce postojowe w garażu podziemnym + 10 000 zł komórka lokatorska

Zapraszam do kontaktu i oglądania apartamentu.

KONTAKT:

Łukasz Kubaszewski
796 795 478
lukasz@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.
750 000 zł

Dodatkowe:

  • Balkon
  • Domofon
  • Internet
  • Monitoring
  • Ochrona
  • Winda

Mapa

Kontakt do agenta