Dom podzielony na 14 jednostek mieszkalnych

Kraków, Kraków-Podgórze, Siemomysła
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

POLECAM!

Dom bliźniak podzielony 14 jednostek mieszkalnych.

LOKALIZACJA:

Położona równolegle do ulicy Wielickiej ulica Siemomysła to spokojna uliczka zabudowana domami. Jednocześnie jest to miejsce o bardzo dogodnej lokalizacji do zamieszkania. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne między innymi najbliższe Lidl i McDonald. Dodatkowo po drugiej stronie ulicy Wielickiej znajduje się centrum biurowe a w niedalekiej odległości Urząd Miasta wraz z przyległymi budynkami biurowymi.

NIERUCHOMOŚĆ:

Przedmiotem oferty jest dom bliźniak o powierzchni 607 metrów kwadratowych podzielony na 14 jednostek z których każda posiada dwa pokoje, aneks kuchenny i oddzielną łazienkę z toaletą. Nieruchomość jest w pełni nowa, stawiana od podstaw – nie ma przebudowy czy adaptacji starego budynku.

OFERTA:

W ramach oferty sprzedaży niniejszej nieruchomości EstateStreet przedstawia usługę zarządzania najmem długoterminowym. W ramach takiej współpracy gwarantujemy znalezienie najemców długoterminowych dla wszystkich części budynku oraz dalsza opiekę i prowadzenie tego najmu. Jest to bardzo dobra opcja inwestycyjna zapewniająca stałą stopę zwrotu z inwestycji uzgadnianą indywidualnie po zakupie nieruchomości.

CENA:

3 350 000 zł

Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

KONTAKT:

Łukasz Kubaszewski
796 795 478
lukasz@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Dodatkowe:

 • Domofon
 • Internet

Mapa

Kontakt do agenta


Podobne nieruchomości

Sprzedaż
1,750,000zł

Dom podzielony na mieszkania pod wynajem

Kraków, Kraków-Podgórze, Siemomysła
 • Powierzchnia:
  303.5 m2
 • Pokoje:
  14
 • Łazienki:
  14
Sprzedaż
2,300,000zł

Kamienica na podgórzu, 325m, inwestycyjnie!!!

Kraków, Kraków-Podgórze, Płaszowska
 • Powierzchnia:
  325 m2
 • Pokoje:
  10
 • Łazienki:
  5