Lokal na wynajem 75 m2 – Stare Podgórze

Kraków, Celna
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

KALIZACJA:

Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (spacer na Stare Miasto do 20 minut). 2 minuty do tramwaju i autobusów co gwarantuje świetny dojazd w każdy zakątek Krakowa. Oprócz bliskości centrum, można tutaj poczuć klimat i atmosferę właściwą jedynie dla Starego Podgórza. W okolicy: Wisła i Bulwary Wiślane, Plac Bohaterów Getta, Park Bednarskiego, Rynek Podgórski, Kopiec Krakusa, Kazimierz, Plac Wolnica, Galeria Kazimierz. Tuż obok centra biznesowe i biurowce takich firm jak: Brown Brothers Harriman, Cisco, Lufthansa, State Street, HSBC i inne. W okolicy mnóstwo świetnych restauracji i kawiarni, sklepy, szkoły oraz liczne punkty usługowe, centrum handlowe Bonarka. Bardzo szybki dojazd do autostrady A4 i dróg wylotowych z Krakowa.

LOKAL:

Prezentowany lokal znajdują się na parterze w nowej kamiennicy w samym centrum Starego Podgórza.
Lokal są w stanie gotowym do wejścia nie wymagają adaptacji. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje: alarm, klimatyzację, pełną instalację sanitarną, internet. Lokal posiada miejskie ogrzewanie.

WIRTUALNA WIZYTA:

OPŁATY:

3 500 zł netto + czynsz administracyjny + prąd

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!

KONTAKT:
Daniel Gawdziński
796 795 039
daniel@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Dodatkowe:

 • Internet

Mapa

Kontakt do agenta


Podobne nieruchomości

Wynajem
 • Powierzchnia:
  96 m2
 • Pokoje:
  4
Wynajem
Wynajem
 • Powierzchnia:
  85 m2
 • Pokoje:
  5
 • Łazienki:
  1