Lokale z witryną od 66 do 384 m2 !

Kraków, Prądnik Czerwony, Reduta
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

Na wynajem lokale w stanie deweloperskim. Lokale o całkowitej powierzchni 384 m2. Istnieje możliwość najmu całkowitej powierzchni, bądź wydzielonej części (przykładowo 167 m2, 149 m2 lub 66m2).

LOKALIZACJA:

Lokal położony jest w położony w bardzo dobrej lokalizacji- jest częścią nowej inwestycji oddanej w listopadzie 2019 roku. Do lokalu wejście znajduje się od ulicy. W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, przedszkole, restauracja. W niedalekiej odległości znajduje się Park Wody oraz galeria handlowa Serenada.

NIERUCHOMOŚĆ:

Nieruchomość jest w stanie deweloperskim, dzięki czemu istnieje możliwość zaadaptowania lokalu na dowolny rodzaj działalności bądź usług. Powierzchnia lokalu to 384 m2, jednak z łatwością można nieruchomość podzielić na 3 lokale przykładowo o powierzchniach 167 m2, 149m2 oraz 66m2. Nawet przy podziale lokalu, każdy z lokali będzie posiadał swoją witrynę oraz osobne wejście.

OPŁATY:

Do negocjacji- uzależnione od wynajmowanej powierzchni.

KONTAKT:

Natalia Kuternoga
tel.: (+48) 796 795 696
natalia@estatestreet.pl
www.estatestreet.pl


Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Dodatkowe:

 • Internet
 • Klimatyzacja

Mapa

Kontakt do agenta


Podobne nieruchomości

Wynajem
2,450zł

80m2 lokal pod biuro – Prądnik Czerwony/Olsza!

Kraków, Prądnik Czerwony, gen. Ignacego Prądzyńskiego
 • Powierzchnia:
  80 m2
 • Pokoje:
  4
 • Łazienki:
  1
Wynajem
4,500zł

LOKAL DLA FIRM POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

Kraków, Prądnik Czerwony, Na Barciach
 • Powierzchnia:
  100 m2
 • Pokoje:
  5