Na wynajem lokal pod gastronomię blisko centrum

Kraków, Stare Miasto, Karmelicka
Dodaj do ulubionych Dodaj do porównania

Opis nieruchomości

POLECAM!

Lokal przygotowany pod prowadzenie gastronomii w centrum miasta; Kraków, Stare Miasto.

LOKALIZACJA:

Ulica Karmelicka przy której znajduje się oferowany lokal jest kluczową arterią łączącą Rynek Główny z alejami zapewniając przepływ ludzi zarówno z centrum jak i do centrum miasta. Daje to świetny punkt dla wszelkiego rodzaju działalności gastronomicznej zapewniając stały przepływ klientów przechodzących wzdłuż witryny. W bardzo bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy a jakieś 10 minut od lokalu parking strzeżony. W pobliżu zlokalizowanych jest wiele punktów usługowych i handlowych. Jest to część bardzo żywa i bogata w ruch część miasta.

LOKAL:

Oferowana nieruchomość znajduje się w odnowionej kamienicy (remont elewacji ukończony został w styczniu 2019 roku). Sam lokal wymaga lekkiego odświeżenia i zaadoptowania go do prowadzenia planowanej działalności. Przez długi czas w lokalu prowadzona była działalność związaną z gastronomią. powierzchnia 145 metrów kwadratowych składa się z trzech głównych pomieszczeń oraz pomieszczeń kuchni i zaplecza magazynowego. Integralną częścią nieruchomości jest witryna biegnącą wzdłuż głównej ulicy. Główne wejście umiejscowione jest od ulicy. Istnieje drugie wejście od podwórka i wykorzystywane jest w celu dostaw produktów na potrzeby prowadzonej działalności.

OPŁATY:

11 200 zł + media

Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości

KONTAKT:

Łukasz Kubaszewski
796 795 478
lukasz@estatestreet.pl

Szczegółowe informacje dotyczące oferty oraz nieruchomości niepublikowane na portalach internetowych znajdą Państwo na stronie:

www.estatestreet.pl

Oferujemy również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Dodatkowe:

 • Alarm
 • Internet

Mapa

Kontakt do agenta


Podobne nieruchomości

Wynajem
7,290zł

Przestronny 162 metrowy lokal – Rynek Główny!

Kraków, Stare Miasto, rynek Główny
 • Powierzchnia:
  162 m2
 • Pokoje:
  4
Wynajem
 • Powierzchnia:
  147 m2
 • Pokoje:
  5
Wynajem
6,500zł

Lokal z duża witryną obok Politechniki

Kraków, Stare Miasto, Warszawska
 • Powierzchnia:
  90 m2
 • Pokoje:
  3
 • Łazienki:
  1